מערכות מיזוג חכמות VRF

 

מתמחים בהתקנת כל סוגי מערכות הVRF לעסקים, מוסדות ובתים פרטיים. עובדים עם המערכות התקדמות בעולם, באחריות, מקצועיות והוגנות.

בין אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מתכננים את בניית בית החלומות שלכם ובין אם הקמתם חברה עם לא מעט משרדים, כמובן שחלק ממה שעליכם לחשוב עליו זו השאלה כיצד תקררו ותחממו את המקום. הרעיון הוא להרגיש כמה שיותר בנוח במקום שבו אנחנו נמצאים שעות ולכן ברור מדוע מערכות של מיזוג אויר נמצאות היום בכל מקום, אפילו בדירות שכורות. מה שכן, אם חשבתם שגם היום, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, יש אפשרות לבחור רק בין מספר סוגים של מזגנים, דעו שאתם טועים. למעשה בימינו ניתן גם להתקין מערכות VRF ובהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון כי מערכות כאלה מציגות לא מעט יתרונות.

מהם היתרונות של מערכות VRF ?

אם עד היום היו לכם בבית מספר מזגנים, או מזגן מפוצל אחד, בוודאי שמתם לב שהקושי הגדול ביותר הוא לשמור על אותה טמפרטורה בכל החללים. לעומת זאת, אם תתקינו מערכת VRF, תוכלו להיות בטוחים שהבעיה הזאת לא תהיה יותר, שכן עם מערכות כאלה ניתן לשמור על טמפרטורה קבועה, בלי עליות וירידות, בחללים שונים.יש במזגנים הללו מדחס מיוחד שלמעשה בנוי לשינויים בתפוקה על פי הצורך. זה אומר, בפועל, שבאותו רגע ניתן לחמם או לקרר כל חדר או חלל בטמפרטורה שונה! במילים אחרות, אם תתקינו מערכת כזאת במשרד או בבית, יגמרו הוויכוחים, לרוב בין נשים וגברים, לגבי הטמפרטורה הרצויה.

על הטכנולוגיה

בטכנולוגית ה- VRF המערכת מצליחה לקיים טמפרטורה קבועה ללא עליות וירידות בחללים אותם אנו רוצים לקרר.

המערכת עובדת על שינוי הנפח של זרימת הקירור במערכת.

המדחס המיוחד של המזגן בנוי לשינויים בתפוקה על פי צורך, לכן ניתן בו זמנית לבחור בטמפ' שונה בכל חלל.

 

האפשרות להגדיל ולהקטין את המערכת

עדיין חסרות לכם סיבות לבחור באופציה של מערכת VRF? אם כך, כדאי שתדעו שעוד יתרון משמעותי של מערכות כאלה זו העובדה שהן גמישות. זה אומר בפועל שניתן להוסיף להן יחידות או להסיר מהר יחידות וכל זאת מבלי לפגוע ביעילות המערכת כולה. מבחינת ההתקנה עצמה של המערכת ניתן לראות שגם כאן יש גמישות שכן ניתן להתקין את המערכת בכל מקום מבלי שהיא תתפוס מקום. למערכת יש ממדים חיצוניים מאוד קטנים ולכן, אם חששתם לרגע שגג הבית שלכם יהיה תפוס על ידי המערכת, דעו שאתם טועים.

מערכות VRF איכות חסרת פשרות

כפי שקורה בימינו בלא מעט תחומים אחרים, אנחנו יכולים לראות שגם בתחום של מערכות מיזוג מסוג VRF ניתן לראות כמה אופציות. ישנן מספר חברות שמייצרות את המערכות הללו, לכן ברור מדוע עולה השאלה אל מי כדאי לפנות וממי תרצו להזמין שירות, כי מה פתאום שתתפשרו? המערכת עצמה חייבת להיות כמה שיותר איכותית, יציבה וטובה כי אחרת אתם תמצאו את עצמכם עסוקים בכל כמה חודשים בתיקון שלה.

פנו אל הטובים ביותר להתקנת המערכת בביתכם.להזמנת יועץ מיזוג חכם התקשרו ואנחנו בדרך אליכם.ברק מערכות- בגלל השירות.

מאמרים נוספים

מאמרים נוספים

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

תודה רבה!

 

 

הודעתך נשלחה בהצלחה...

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צרו קשר

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

 

ברק מערכות  שיר בע"מ

א.ת צפוני קרית שמונה 

 

משרד 04-6734162
נייד 052-3734162
פקס 077-5008453

דוא"ל systemsbarak@gmail.com

 

תקנון אתר

מדיניות פרטיות

הצהרת נגישות